Hasata Osmancık Pirinç 1 Kg

82,90 TL
82,90 TL
0 Değerlendirme
Hasata Osmancık Pirinç, tohumdan sofraya pirincin bütün iyiliğini ve lezzetini içinde korur ve her pakette aynı hasatın mahsulunu içerir, bu sayede her zaman eşit ve kolay pişer. Eşsiz aroması ile pilav, çorba ve dolmalarınıza lezzet katar.
Hasata Osmancık Pirinç 1 Kg
82,90 TL
82,90 TL
kontrollu-atmosfer-teknolojisi.svg (3 KB)
Kontrollu Atmosfer Teknolojisi
fosfor-kaynagi.svg (3 KB)
Fosfor Kaynağı
350 TL ve üzeri kargo bedava
Hızlı Teslimat
Hasata Osmancık Pirinç 1 Kg - 1
Hasata Osmancık Pirinç 1 Kg - 2
Hasata Osmancık Pirinç 1 Kg - 3
Hasata Osmancık Pirinç 1 Kg - 4
Hasata Osmancık Pirinç 1 Kg - 5

Hasata Osmancık Pirinç 1 Kg Özellikleri

Hasata Osmancık Pirinç, her pakette aynı hasatın mahsulünü içerir, bu sayede eşit ve tane tane pişer. Pirinç pilavlarımızı, dolmalarımızı ziyafete dönüştürür.

İri taneli, kendine has lezzet ve kokuya sahip Hasata Osmancık Pirinç, fosfor kaynağıdır.

Aç-kapa kullanıma uygun kilitli ambalajı sayesinde, açarken veya kullanırken etrafa dökülmez, tavsiye edilen tüketim tarihine kadar kendi ambalajında saklanabilir, kavanoza aktarılmasına gerek kalmaz. 

Hasata Osmancık Pirinç, kelebeklenmeyi önlemek için paketleme öncesi tamamen doğal bir yöntem olan Kontrollü Atmosfer işleminden geçirilir. Bu işlem, ürünün paketlenme öncesi oksijen oranı düzenlenmiş şartlarda bekletilmesi üzerine kuruludur. 

*Hasata ürünlerini kendi ambalajında, kilidi kapalı şekilde ve kelebek bulaşısı olabilecek diğer tahıl ve bakliyatlardan uzakta saklayınız. 

Pişirme Önerisi: Pilavınızın tane tane olması için pirinci pişirmeden önce en az yarım saat soğuk suda bekletip, suyu berraklaşıncaya kadar yıkayınız. Pilavı pişirirken içine birkaç damla limon suyu eklerseniz rengi daha beyaz olur. Birbirinden lezzetli tariflerimiz için Tarifler” sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Menşe Ülke: Türkiye

370089-besin ögeleri.jpg (158 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.