Hakkımızda

Dünyanın önde gelen tarım ürünleri tedarik zinciri şirketlerinden Tiryaki Agro, 1965 yılından bu yana, dünyanın güvenilir ve sürdürülebilir tarımsal gıdalara erişimi için çalışıyor. 4 kıtada 12 ülkedeki faaliyet noktaları ile bakliyat, tahıl, yem, yağlı tohum, kuruyemiş ve organik gıda ürünlerini sunuyor.

Farklı coğrafyalardaki 5 milyon dönümlük tarım arazisinde gerçekleştirdiği üretimin yanı sıra operasyonel kabiliyeti sayesinde 40 ülkeden kaynaklama yaparak, yıllık 4.1 milyon tondan fazla tarım ürünü temin ediyor. Tarladan nihai tüketiciye uzanan tedarik zincirinin lojistik, işleme, depolama, ticaretten oluşan halkalarını en verimli şekilde yöneterek dünyanın farklı bölgelerindeki 52 ülkeye ulaşıyor. Dünya çapında 21 limanda aktif olarak faaliyet gösteren şirket, depolama ve nakliye konusundaki uzmanlığıyla ürünlerin güvenilir şekilde lojistiğini sağlıyor.

Dünyanın en büyük organik gıda tedarik zinciri şirketlerinden biri olan Tiryaki Agro, tarım için sürdürülebilir bir gelecek inşa etme ilkesiyle çalışıyor. Hayat bulduğu toprakların kıymetini bilerek, yüzbinlerce çiftçi ve 1300’ü aşkın çalışanıyla, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakma amacı üstleniyor. Aynı zamanda, çevre dostu tarımsal üretim ile yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak, akıllı tarım teknolojilerini toprakla buluşturuyor.

Gelecek için tarım, tarım için gelecek yaratma hedefiyle yarım asrı geride bırakan Tiryaki Agro, yeni bir yolculuğa çıkıyor. 50 yılı aşkın tecrübesi ve operasyonel kabiliyeti sayesinde, tarım ürünlerini tarladan sofraya güvenle ve sağlıklı bir şekilde ulaştıran Tiryaki, bundan böyle tüketicilere Hasata markasıyla ulaşıyor.

Hasata, bakliyatı hak ettiği noktaya taşımak, insanların bakliyat ürünleriyle olan ilişkisine değer katmak için tüketiciler ile buluşuyor. Toprak, hava ve zirai şartların en uygun olduğu bölgelerde, doğru tarım yöntemleriyle üretilen Hasata ürünleri özlemini çektiğimiz sahici lezzetleri sofralarımıza taşıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.