Hasata Beyaz Nohut 1 Kg

159,90 TL
159,90 TL
0 Değerlendirme
Hasata Beyaz Nohut, tohumdan sofraya nohutun bütün iyiliğini ve lezzetini içinde korur ve her pakette aynı hasatın mahsulunu içerir, bu sayede her zaman eşit ve kolay pişer. Kendine has beyaz rengi, lezzeti ve iri taneleri ile yemeklerinize, mezelerinize ve salatalarınıza lezzet katar.
Hasata Beyaz Nohut 1 Kg
159,90 TL
159,90 TL
kontrollu-atmosfer-teknolojisi.svg (3 KB)
Kontrollu Atmosfer Teknolojisi
protein-kaynagi.svg (5 KB)
Protein Kaynağı
fosfor-kaynagi.svg (3 KB)
Fosfor Kaynağı
magnezyum-kaynagi.svg (4 KB)
Magnezyum Kaynağı
lif-kaynagi.svg (7 KB)
Lif Kaynağı
potasyum.png (8 KB)
Potasyum Kaynağı
350 TL ve üzeri kargo bedava
Hızlı Teslimat
Hasata Beyaz Nohut 1 Kg - 1
Hasata Beyaz Nohut 1 Kg - 2
Hasata Beyaz Nohut 1 Kg - 3
Hasata Beyaz Nohut 1 Kg - 4

Hasata Beyaz Nohut 1 Kg Özellikleri

Hasata Beyaz Nohut, her pakette aynı hasatın mahsulünü içerir, bu sayede eşit ve aynı sürede pişer. Piştiğinde sosu içine çeken ve ağızda hamur kıvamında dağılan dolgun ve beyaz iri tanelere sahip Hasata Beyaz Nohut aynı zamanda potasyum, protein, magnezyum, lif ve fosfor kaynağıdır.

Aç-kapa kullanıma uygun kilitli ambalajı sayesinde, açarken veya kullanırken etrafa dökülmez, tavsiye edilen tüketim tarihine kadar kendi ambalajında saklanabilir, kavanoza aktarılmasına gerek kalmaz.

Hasata Beyaz Nohut, kelebeklenmeyi önlemek için paketleme öncesi tamamen doğal bir yöntem olan Kontrollü Atmosfer işleminden geçirilir.

Bu işlem, ürünün paketlenme öncesi oksijen oranı düzenlenmiş şartlarda bekletilmesi üzerine kuruludur.

*Hasata ürünlerini kendi ambalajında, kilidi kapalı şekilde ve kelebek bulaşısı olabilecek diğer tahıl ve bakliyatlardan uzakta saklayınız.

Pişirme Önerisi: Nohutların daha kolay pişmesi için bir gece önceden (en az 8 saat) bolca soğuk suda bekletiniz. Islatma suyunu dökerek yeni su ilavesi ile pişiriniz. Pişirmeye başladıktan sonra tekrar soğuk su eklemeyiniz, gerekirse kaynar su ilave ediniz. Birbirinden lezzetli tariflerimiz için Tarifler” sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Menşe Ülke: Meksika

370045-besin ögeleri.jpg (199 KB)

370045-hikaye.jpg (839 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.