Hasata Manisa Aşurelik Buğday

34,90 TL
34,90 TL
0 Değerlendirme

Hasata Manisa Aşurelik Buğday, tohumdan sofraya buğdayın bütün iyiliğini ve lezzetini içinde koruyor. Her pakette aynı hasatın mahsülünü içeriyor, bu sayede her zaman eşit ve kolay pişiyor. Aşurelerinizi, salatalarınızı ve çorbalarınızı ziyafete dönüştürüyor.

Hasata Manisa Aşurelik Buğday
34,90 TL
34,90 TL
kontrollu-atmosfer-teknolojisi.svg (3 KB)
Kontrollu Atmosfer Teknolojisi
protein-kaynagi.svg (5 KB)
Protein Kaynağı
fosfor-kaynagi.svg (3 KB)
Fosfor Kaynağı
magnezyum-kaynagi.svg (4 KB)
Magnezyum Kaynağı
lif-kaynagi.svg (7 KB)
Lif Kaynağı
potasyum.png (8 KB)
Potasyum Kaynağı
350 TL ve üzeri kargo bedava
Hızlı Teslimat
Hasata Manisa Aşurelik Buğday - 1
Hasata Manisa Aşurelik Buğday - 2
Hasata Manisa Aşurelik Buğday - 3
Hasata Manisa Aşurelik Buğday - 4

Hasata Manisa Aşurelik Buğday Özellikleri

Hasata Aşurelik Buğday Manisa'nın bereketli topraklarında yetişir. Her pakette aynı hasatın mahsulunu içerir, bu sayede her zaman eşit ve kolay pişer.

Aç-kapa kullanıma uygun kilitli ambalajı sayesinde, açarken veya kullanırken etrafa dökülmez, tavsiye edilen tüketim tarihine kadar kendi ambalajında saklanabilir, kavanoza aktarılmasına gerek kalmaz.

Hasata Manisa Aşurelik Buğday, kelebeklenmeyi önlemek için paketleme öncesi tamamen doğal bir yöntem olan Kontrollü Atmosfer işleminden geçirilir. Bu işlem, ürünün paketlenme öncesi oksijen oranı düzenlenmiş şartlarda bekletilmesi üzerine kuruludur.

*Hasata ürünlerini kendi ambalajında, kilidi kapalı şekilde ve kelebek bulaşısı olabilecek diğer tahıl ve bakliyatlardan uzakta saklayınız.

Pişirme Önerisi:Buğdayı kullanmadan önce bol soğuk suda yıkayınız. Pişirme süresini kısaltmak isterseniz önceden (6 saat) soğuk suda bekletiniz. Birbirinden lezzetli tariflerimiz için Tarifler” sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Menşe Ülke: Türkiye

370200-Asure-Besin Ogeleri.jpg (200 KB)
370200-Asurelik Bugday-Hikaye-1660x725.jpg (868 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.