31.05.2023

Bakliyatta Ambalajın Önemi

Hasata markamızın doğuşunda, izlediğimiz yol haritası tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en kaliteli ve güvenli şekilde karşılayabilen bir marka yaratmak oldu. Temel gıda kategorilerinden biri olan pirinç ve bakliyat pazarında, sunduğumuz inovasyon ve yenilikler ile zenginleşen ürünlerimizi uzun bir geliştirme sürecinden sonra siz tüketicilerimizle buluşturduk.

Pirinç ve Bakliyat Ambalajı 


Hasata olarak, tüketicilerimizin beklentilerini en doğru şekilde karşılamak ve en doğru zamanda buluşmak için bir çok araştırma ve geliştirme çalışması gerçekleştirdik. Her geçen gün bu araştırmalara yenisini eklemeye de devam ediyoruz. Yaptığımız tüketici araştırmaları sonucunda elde ettiğimiz verilere göre; pirinç ve bakliyatların kalitesi ve lezzeti kadar ürün ambalajları da tüketiciler için önemli satın alma etkenlerinden biri olarak ön plana çıkıyor.

Kilitli ve Şeffaf Ambalaj Tasarımı

Özellikle pirinç ve bakliyatlar kullanılırken ya da paketleri açılırken etrafa dökülmesi, kullanım konusunda zorluk yaratması olumsuz olarak nitelendiriliyor. Bu nedenle Hasata olarak ürünlerimizi bu beklentileri karşılayan şekilde aç-kapa formatında kilitli ambalajlarda sunuyor ve başka bir kaba aktarılmasına ihtiyaç bırakmıyoruz.

Tüm bunların yanında, tüketiciler ürünlerin şeffaf ambalaj içerisinde sunulmasını, böylece ürünün rengi, büyüklüğü, formu gibi konularda fikir sahibi olmak istiyor. Bu perspektiften bakıldığında da Hasata ambalajlarının geniş ön ve yan penceresi ürünü görme açısından kolaylık sağlarken, aynı zamanda güven veriyor. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.