31.05.2023

Doğru Tarım Uygulamaları ile Üretim


Tahıl ve bakliyatlar; sağlıklı, besleyici ve lezzetli olmaları nedeniyle sofralarımızda sıklıkla tercih ediliyor. Geleneksel sulu yemeklerimize, pilav ve köftelere, çorbalara, tatlı ve salatalara hemen her çeşit yemek içerisinde bulunan pirinç ve bakliyatların, doğru tarım uygulamaları ile yetiştirilmiş olması çok önemli.

Aslını korumuş tohumlardan gelen sahici ve doğal lezzetleri sofralara taşıyan Hasata için insan sağlığını ve doğayı korumayı odağına alan tarımsal üretim yöntemi, gıda güvenliği politikamızın vazgeçilmez unsurlarından biri.


doğru tarım

Doğru tarımla ürettiğimiz ürünler tarladan çatala kadar insan sağlığına zararlı her türlü kimyasal, mikrobiyolojik ve fiziksel bulaşıdan uzak şekilde üretim yolculuğunu sürdürüyor. Hasata ürünlerini tarımsal üretim mevzuatlarına uygun olarak, çevreyi kirletmeden ve doğal dengeye zarar vermeden, yüksek kalite standartları ile üretiyoruz. Hasat sonrasındaysa depolama, işleme, ambalajlama süreçlerinde de herhangi bir bulaşının önlenmesi amacıyla en hijyenik koşullarda maksimum özeni gösteriyoruz.

Doğal Renk ve Lezzet: Doğru Tarımın Sonucu Olan Kaliteli Ürünler

Aslını korumuş tohumlardan elde ettiğimiz ürünler,her bir tohum çeşidi için en uygun coğrafi şartları karşılayan bölgelerdeki üretimin sonucunda tesislerimize ulaşıyor. Aynı koşulları ve standartları üretimimizin her aşamasında koruyarak bölgeye özgü tüm lezzeti içinde barındıran ürünler üretiyoruz.

‘Doğru Tohum’, Hasata ürünlerinin kalitesinin ilk işareti olarak öne çıkıyor. Kullandığımız tohumlar, hem doğru tarım uygulamalarımızın hem de sağlık ve lezzet sunan çeşitlerimizin temelini oluşturuyor. ‘Doğru Toprak’ da en az doğru tohum kadar önemli. Her ürünün en verimli şekilde yetişmek için ihtiyaç duyduğu belirli toprak çeşitleri bulunuyor. Hasata markalı her ürün için en doğru toprak yapısını belirleyip, doğru bölgelerde üretim yapıyoruz. Bunlarla birlikte her ürünün ihtiyaç duyduğu zirai şartlara göre doğru mevsimde üretim gerçekleştirerek bu konuda da en ideal koşulları sağlıyor ve sonuçta doğal bir renge ve lezzete sahip, kaliteli, kısaca ‘iyi’ tarım ürünleri elde ediyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.